Kwatery, Pokoje, Apartamenty, Domki, Hotele, Pensjonaty w Białce Tatrzańskiej
A A A

Hotel Litworowy Staw***

Cena: 240 PLN 240 PLN
Kontakt Hotel Litworowy Staw***
Środkowa 63
34-405 Białka Tatrzańska
530-992-255

Opis

Hotel Litworowy Staw*** oferuje Państwu spokojne miejsce o nowoczesnym, eleganckim wystroju z elementami góralszczyzny. Dbając o Państwa wypoczynek, zapewniamy najwyższą jakość usług, dyskrecję oraz pełen komfort. Chcielibyśmy aby Państwo czuli się jak u siebie w domu, dlatego też zapraszamy do naszej góralskiej karczmy, restauracji oraz kawiarni. Skosztują tam Państwo różnorakiego menu opartego na produktach regionalnych najwyższej jakości, które zadowolą każde podniebienie. Pragnąc Państwu urozmaicić czas zapraszamy na posiady przy muzyce góralskiej na żywo oraz na zabawy taneczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz obiekt nie szkodził środowisku naturalnemu oraz przyczyniał się do jego ochrony. Aby oddychać powietrzem wolnym od smogu i zanieczyszczeń korzystamy z ekologicznego ogrzewania. Wszelkie odpady segregujemy, a z pozyskiwanej celulozy możesz znaleźć u nas papier toaletowy i inne artykuły papiernicze. Kosmetyki, które znajdą Państwo w naszym hotelu również pozyskiwane są naturalnie.

Posiłki w naszej restauracji i karczmie przygotowane są z naturalnie hodowanych i uprawianych produktów.

Dbałość o środowisko jest naszym obowiązkiem, w jakich warunkach będziemy odpoczywać zależy od nas wszystkich, dlatego staramy się aby nasza działalność nie wpływała negatywnie na nasze otoczenie.

Informacje dodatkowe

Wyposażenie pokoi: Balkon, Czajnik, Internet, Łazienka, Łóżko małżeńskie, Prysznic, Telewizor, WiFi
Rodzaje pokoi Apartament 3 osobowy, Apartament 4 osobowy, Apartament 5 osobowy, Pokój z łazienką 2 osobowy, Pokój z łazienką 3 osobowy, Pokój typu studio 2 osobowy, Pokój typu studio 3 osobowy, Pokój typu studio 4 osobowy
Dodatkowe udogodnienia Akceptujemy karty kredytowe, Internet WiFi, Parking, Plac zabaw dla dzieci, Pokoje z własnymi łazienkami, Restauracja, Wyżywienie na miejscu

Lokalizacja

Białka Tatrzańska
Środkowa 63, 34-405

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16
Wyświetlony: 1211
Wygasa: 2021-12-03 13:09:00
W kategoriach: Hotele

Komentarze

Mapa Białki Tatrzańskiej